KURUMSAL MEKO Hakkında

Un, Yem ve Tavukçuluk Sektörleri başta olmak üzere değişik endüstrilerin bir çok alanınında hizmet veren MEKO A.Ş., bütün bu sektörlerde minimum maliyetle maksimum kapasite ve kalitede üretimi hedefleyen kuruluşlar için PLC ve Bilgisayar Kontrollü Endüstriyel Otomasyon Sistemleri ve Komple Elektronik Tartım ve Dolum Sistemleri, Kümes Havalandırma, Yer Ekipmanları, Kafes Sistemleri, Balık Yemleme Sistemleri sunmaktadır. Amacımız müşterilerimize uluslararası standartlara uygun ve esnek yapısı ile dünya standartlarında verimli bir üretim ortamı sağlamaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimize, üretim ve endüstriyel otomasyon alanında, yeni teknolojileri kullanarak, uluslararası standartlarda kaliteli ürün ve hizmet sunmak, çözüm ortaklığımızı güçlü ve sürekli kılmak.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin gereksinimlerine uygun bilgi birikimi ve deneyimlerimiz, geleceğin teknolojisini kullanabilen katılımcı insan kaynağımız, etkin satış sonrası hizmetimiz, gelişmiş güvenli ve yaratıcı tasarımlarımız ile iş hacmimizi artırarak uluslararası alanda büyümek.