×

Satış ve Pazarlama

MEKO olarak, deneyimli ve alanında uzman satış kadromuzla, müşterilerimize her zaman eksiksiz bilgi ve destek veriyoruz. Gerek yurt içi gerekse yurt dışı müşterilerimize en iyi satış fırsatlarını sunmayı hedefliyoruz. Satış ekibimiz, yurt içi ve yurt dışı eğitim ve seminerlere katılarak, kendi alanlarında en güncel bilgiler ile donatılıyorlar. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Servis

Sistem satışından sonra oluşabilecek tüm sorunlara teknik servis ekibimiz ile anında müdahale ediyoruz. Online servis hizmetimiz sayesinde, teknik bir sorun yaşadığınızda sistem üzerinden anında teknik ekibe ulaşabilir ve çözüm bulabilirsiniz. Fabrikalarda oluşan arızalar için uzaktan erişim sistemi sayesinde 7/24 servis verebiliyoruz.

Periyodik Koruyucu Bakım ve Servis Sistemi (PKBS)

Sattış sonrası müşterilerimizin herhangi bir sorun yaşamaması için 1 yıllık ücretsiz PKBS anlaşması yapıyor ve bu sayede müşterilerimize kurduğumuz sistemin 1 sene ücretsiz bakımını gerçekleştiriyoruz. Bir sene sonunda müşterilerimizin isteği üzerine PKBS anlaşmamızı düşük bir maliyet karşılığında uzatabiliyoruz. Bu sayede oluşabilecek problemleri önceden tespit etme fırsatı elde ediyor ve müşterilerimizin üretim faaliyetini aralıksız sürdürmelerine destek oluyoruz.

Eğitim

Sistem kullanıcı kadrolarını teknik ve uygulamalı eğitimlerle yetiştiriyor ve bu sayede fabrikaların kendi insan kaynakları ile yeni üretim sistemlerini yönetmelerini sağlıyoruz.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sistem satışından sonra oluşabilecek tüm ihtiyaçlarınıza, teknik servis ekibimiz ile anında müdahale ediyoruz. Fabrikanızda oluşan arızalar için, teknik ekibimize hızlıca ulaşabilir ve çözüm bulabilirsiniz.

Telefon Destek

Her türlü destek talebiniz için bize ulaşabilirsiniz.

Uzak Destek

Ürünlerimiz ile ilgili uzaktan desteğe ihtiyacınız olduğunda bize ulaşabilirsiniz.

Teknik Destek

Satış öncesi ve sonrası teknik destek talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Size Ulaşmamızı
İster misiniz?